آیا دایره لغات ما در بیزینس مان موثر است؟

پرسش

سلام
آیا مهم هست که ما توی بیزینسمان دایره لغات خوبی داشته باشیم؟ آیا این مورد میتواند به ما کمکی در رشد کسب و  کارمان بکند؟

بدون پاسخ معتبر 0
سوال دات آی آر 1 سال 1 پاسخ 132 بارمشاهده شد مبتدی 1

درباره سوال دات آی آرمبتدی

این یک اکانت برای سوالات مردم است. افرادی که دوست دارند به صورت ناشناس سوالات خود را بپرسند میتوانند با ما در ارتباط باشند تا ما سوالاتشان را به صورت کاملا مخفی در سایت منتشر کنیم. علاوه بر این تیم سوال دات ای ار با این اکانت به سوالات بی جواب شما پاسخ خواهند داد.

پاسخ ( ۱ )

  1. شما برای اینکه بتوانید ارتباط بهتری با مشتری خود برقرا کنید نیاز دارید کلمات متفاوت و مخصوصا کلمات حوزه کاری ای که در حال گفتگو حول محوریت آن هستید را بلد باشید و این کمک بسیاری به نتیجه دهی آن گفت و گو میکند.
    زمانی که فرد روبروی شما احساس میکند که شما موارد بیشتری را نسبت به رقبایتان بلد هستید اعتماد بیشتری به شما خواهد کرد و این میتواند برای کسب و کار شما بسیار مفید واقع شود.

    به طور کلی اینکه شما دایره لغات خوبی داشته باشید میتوانید بسیار مفید باشد ولی زیاد بر روی اینکه لغات جدیدی را یاد بگیرید تمرکز نکنید (البته منظور از لغات جدید لغاتی است که در حوزه تخصصی کسب و کار شما نیستند بلکه لغات روزمره و متراف اند به عنوان مثال به جای استفاده از کلمه ” هم معنی” از کلمه ” مترادف” استفاده کنید!) شما باید تمرکز خود را بر روی اینکه بتوانید از کلمات دیگر در گفت و گوی خود استفاده کنید متمرکز شوید. گاهی افراد کلمات بسیاری را یاد دارند اما نمیتوانند از آن ها در گفت و گوی خود استفاده کنند و این باعث میشود که گفت و گو های آن ها خیلی اثر بخش نباشد.

    امیدوارم بتوانید دایره لغات خوبی داشته باشید و از آن ها به بهترین نحو استفاده کنید.

    مشاهده دیدگاه

ارسال یک پاسخ

انتخاب