برای اینکه فروشمان را بیشتر کنیم چه راهکاری وجود دارد؟

پرسش

سلام و وقت بخیر
برای اینکه بتونیم فروش بیشتری داشته باشیم و محصولمون رو بهتر از قبل بازاریابی کنیم چه راهکاری دارید؟
از نگاه افراد معروف در این زمینه موردی هست که بگید؟
ممنون از سایت خوبتون

بدون پاسخ معتبر 0
سوال دات آی آر 12 ماه 1 پاسخ 197 بارمشاهده شد مبتدی 2

درباره سوال دات آی آرمبتدی

این یک اکانت برای سوالات مردم است. افرادی که دوست دارند به صورت ناشناس سوالات خود را بپرسند میتوانند با ما در ارتباط باشند تا ما سوالاتشان را به صورت کاملا مخفی در سایت منتشر کنیم. علاوه بر این تیم سوال دات ای ار با این اکانت به سوالات بی جواب شما پاسخ خواهند داد.

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام خدمت شما دوست عزیز

  برای اینکه بتوانید فروشتان را بیشتر از قبل کنید میتوانید بخشی از راهکار های فروش بیشتر که توسط آقای برایان تریسی ارائه شده است را بخوانید.

  چهار راز برای افزایش فروش را به شما معرفی میکنم :

  • تخصص:

  تخصص خود را بررسی کنید.مشتری،محصول و منطقه ی کار سه بخشی هستند که باید در مورد آنها تخصص داشته باشید. سعی کنید تا میتوانید در مورد این سه بخش اطلاعات به دست بیاورید و همین طور دایره واژگان خود را افزایش دهید.

  • تفاوت:

  دومین راز بررسی فروش،توانایی تشخیص تفاوت است. کیفیت و فواید محصول و خدمات شما،همان چیزی است که باعث میشود نسبت به محصول رقیب برتر و خواستنی تر جلوه کند. ببینید چه کاری میتوانید انجام دهید که دیگری نمیتواند.

  • تقسیم:

  باید مشتریان خود را درجه بندی کنید و مشتریان ایده آل خود را بشناسید و بدانید که کدامیک از آنها برای کار شما ارزش زیادی قائلند. در بین مشتریان سعی کنید به این افراد امکانات و تخفیفات ویژه ای بدهید.

  • تمرکز روی مشتری:

  روی مشتریانی تمرکز کنید که زودتر از بقیه از شما خرید میکنند. این مشتریان میتوانند سود بیشتری برای شما داشته باشند تا اینکه بخواهید مشتریانی را کسب کنید که در حال حاضر از رقیب شما خرید میکنند.

  وی همچنین اضافه میکند که تمام مشکلات سازمان ها فقط به دلیل فراموشی همین چهار اصل است.

  با کمی تغییر از سخنان آقای برایان تریسی؛ موفق باشید

  مشاهده دیدگاه

ارسال یک پاسخ

انتخاب