برای پست های اینستاگرام از چه هشتک هایی استفاده کنیم؟

پرسش

ممنون میشم در مورد اینکه برای هر پست اینستاگرامی بهتر هست که از چه نوع هشتک هایی استفاده بشه بگید و اینکه کلا استفاده از هشتک های شلوغ بهتره یا خلوت ها؟
ممنون

بدون پاسخ معتبر 0
سوال دات آی آر 9 ماه 1 پاسخ 137 بارمشاهده شد مبتدی 3

درباره سوال دات آی آرمبتدی

این یک اکانت برای سوالات مردم است. افرادی که دوست دارند به صورت ناشناس سوالات خود را بپرسند میتوانند با ما در ارتباط باشند تا ما سوالاتشان را به صورت کاملا مخفی در سایت منتشر کنیم. علاوه بر این تیم سوال دات ای ار با این اکانت به سوالات بی جواب شما پاسخ خواهند داد.

پاسخ ( ۱ )

 1. با سلام خدمت شما دوست عزیز

  میتونین برای اطلاعات بیشتر به سوال هشتک نیچ چیست؟ هم مراجعه کنید. اونجا تاحدودی توضیحاتی دادم که به احتمال زیاد به کارتون میاد.

  به طور کلی هشتک ها برای جذب بیشتر مخاطبین و کاربران به پست ها استفاده میشه.
  توصیه بنده برای اینکه بتونید یک هشتک سوار خوب بشید این هست که به اندازه فالور ها و قدرت خودتون وارد هشتک های بزرگ تر بشید.
  اینکه اصلا ما از هشتک های ترند استفاده نکنیم شاید خوب نباشه اما بهتر هست که یک هشتک نیچ برای برند یا پیج خودتون داشته باشید که تقریبا داخل تمامی مطلب هاتون از اون استفاده میکنید و این میتونه مخاطب های بیشتری رو برای شما بیاره. علاوه بر این استفاده از هشتک های ایده آل برای گرفتن بازدید و فالور بیشتر هم مفید هست و میتونید از اون هم برای پست هاتون استفاده کنید.

  امیدوارم مفید بوده باشه. با اینحال اگر باز هم سوالی بود میتونید در ادامه همین سوال بپرسید و اگر میتونستم بهتون کمکی بکنم حتما این کار رو انجام خواهم داد.

   

  مشاهده دیدگاه

ارسال یک پاسخ

انتخاب