تفاوت آزمون آیلتس جنرال با آیلتس آکادمیک چیست؟

پرسش

سلام

تفاوت آیلتس جنرال و آیلتس آکادمیک چیه و کدوم راحت تر هست امتحانش؟

بدون پاسخ معتبر 0
سوال دات آی آر 12 ماه 1 پاسخ 226 بارمشاهده شد مبتدی 2

درباره سوال دات آی آرمبتدی

این یک اکانت برای سوالات مردم است. افرادی که دوست دارند به صورت ناشناس سوالات خود را بپرسند میتوانند با ما در ارتباط باشند تا ما سوالاتشان را به صورت کاملا مخفی در سایت منتشر کنیم. علاوه بر این تیم سوال دات ای ار با این اکانت به سوالات بی جواب شما پاسخ خواهند داد.

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام و وقت بخیر

  اگر شما میخواید که به کشوری مهاجرت کنید و بیشتر در محیط بیرون و اجتماعی قرار بگیرید نیاز هست تا آزمون آیلتس جنرال رو بدید. این آزمون بر این اساس هست که شما برای قبولی در اون باید بتونید مهاورات و ارتباطات با بقیه افراد جامعه رو یاد داشته باشید. این آزمون به شما کمک میکنه تا بتونید نقش بهتری در کشور مقصدتون داشته باشید و برای گرفتن ارتباط با مردم اون کشور مشکلات خیلی خیلی کمتری داشته باشید.
  اما در آزمون آیلتس آکادمیک شما باید درس هایی رو متناسب با رشته دانشگاهی که قرار هست اون رو در یک کشور دیگه ادامه بدید رو خونده باشید و بتونید آزمون مربوط به اون رو بدید. این آزمون نسبت به جنرال مقداری سخت تر هست و دلیل اون هم تخصصی بودن بعضی از بخش های اونه. اما آزمون جنرال چون بیشتر از اصتلاحات ساده و گفتگو ها تشکیل میشه میتونه راحت تر به نظر برسه.

  از نظر اینکه در خود آزمون اون ها چه تفاوت هایی وجود داره باید بگم که در بخش های گفتن و نوشتن یعنی همون (Reading & speaking ) متفاوت هستند ولی در دو بخش شنیدن و خواندن سوالات برای شرکت کنندگان یکی هست.

  امیدوارم مفید بوده باشه و جواب سوالتون رو گرفته باشید. اگر بخشی بوده که بهش اشاره نکردم بگید تا به اون بحث هم بپردازیم

  مشاهده دیدگاه

ارسال یک پاسخ

انتخاب