میانگین حقوق یک برنامه نویس الان چقدر است؟

پرسش

سلام
من به برنامه نویسی فرانتنت علاقمند هستم و میخوام اون رو به صورت جدی شروع کنم ولی از طرفی به کار های تولید محتوا برای وبسایت ها و اپ ها علاقه دارم برای همین میخوام بدونم اگر بر فرض من به هر دو مسلط شدم و میخواستم توی یک جایی استخدام بشم حقوق کدومشون بهتر خواهد بود؟ میشه یک میانگین قیمتی بدید..
ممنون

بدون پاسخ معتبر 0
مهدی علیزاده 8 ماه 1 پاسخ 171 بارمشاهده شد مبتدی 1

درباره مهدی علیزادهمبتدی

مهدی علیزاده علاقه مند به نجوم، وب و فعالیت در زمینه های کد نویسی و وبمستری فعال در مجموعه سبک مدرن، تیم تولید محتوای تخصصی کامیلو و همچنین عضوی از مجموعه استارتاپی رکاد

مرا دنبال کنید

پاسخ ( ۱ )

  1. قیمت کدنویس های فرانتنت الان در مشهد چیزی حدود دو میلیون پانصد تومان الی سه میلیون پنصد تومان علاوه بر بیمه هست. البته این قیمت ها برای کد نویس هایی وجود داره که ری اکت رو مسلط باشند و از زبان انگلیسی خوبی هم برخوردار باشه تا بتونه بعضی از مقالات انگلیسی رو هم مطالعه کنه و بفهمه چون برای این کار گاهی لاز هست تا بعضی از مقالات انگلیسی رو هم بخونید.
    البته با این حال قیمت ها روز به روز بالا و پایین میرند ولی در کل چیزی که وجود داره و قطعی هست اینکه شما باید به زبان انگلیسی تسلط کافی رو داشته باشید و بیس کدنویسی رو مثل زبان های html و css یاد داشته باشید تا بتونید یک جای خوب استخدام بشید و کار براتون سخت نباشه.

    مشاهده دیدگاه

ارسال یک پاسخ

انتخاب