چرا نباید ایمیل رو توی فوتر سایت بذاریم؟

پرسش

سلام
من توی یک سمینار شنیدم که نباید ایمیل رو بزاریم توی روت سایتمون و خب چون معمولا اون رو میزارند توی فوتر هر سایت گفته شد که این کار اشتباهه اما وقت نشد دلیل اون رو گوش بدم و دستم رفت. آیا دلیل اون امنیت هست و اگر ایمیل یا جیمیلمون رو توی فوتر بزاریم مشکلی براش پیش میاد و یا مورد دیگه ای توی این توصیه شریک هست؟

بدون پاسخ معتبر 0
مهدی علیزاده 12 ماه 1 پاسخ 196 بارمشاهده شد مبتدی 1

درباره مهدی علیزادهمبتدی

مهدی علیزاده علاقه مند به نجوم، وب و فعالیت در زمینه های کد نویسی و وبمستری فعال در مجموعه سبک مدرن، تیم تولید محتوای تخصصی کامیلو و همچنین عضوی از مجموعه استارتاپی رکاد

مرا دنبال کنید

پاسخ ( ۱ )

  1. قرار دادن ایمیل و یا جیمیل داخل روت سایت و یا فوتر اون بیشتر به دلیل وجود روبات های اسپمر داخل وب هست.
    این روبات ها درفضای وب به دنبال آدرس های ایمیل هستند و با جمع آوری آن ها و ثبتشان در داده های مخاطبین برای شما روز و شب پیام های تبلیغاتی میفرستند و به همین دلیل معمولا توصیه میشود که از دادن ایمیل به صورت مستقیم در وبسایت ها پرهیز کنید زیرا بعدا خودتان اذیت خواهید شد.
    و در مورد اینکه ممکن است امنیت ایمیل با این کار به خطر بیوفته باید بگم که نه. امنیت ایمیل بسیار بیشتر از این موارد است مگر شما خودتان امنیت ایمیل خود را به خطر بیندازید. به عنوان مثال اگر یک اپ برای شما ارسال شد آن را باز کنید و یا بر روی هر لینک ناشناسی کلیک کنید. ممکن است این اپ ها و یا لینک ها موارد مخربی باشند که به سیستم شما نفوذ کنند و بتوانند امنیت ایمیل و یا جیمیل شما را به خطر بیندازند.

    مشاهده دیدگاه

ارسال یک پاسخ

انتخاب