چگونه فایل های شخصی و مهم را داخل گوگل درایو مخفی کنیم؟

پرسش

سلام خدمت شما

میخواستم یکسری از فایل ها و عکس هام رو توی گوگل درایوم مخفی بکنم چطور باید این کار رو انجام بدم؟

مرسی از راهنماییتون

بدون پاسخ معتبر 0
سوال دات آی آر 9 ماه 1 پاسخ 201 بارمشاهده شد مبتدی 1

درباره سوال دات آی آرمبتدی

این یک اکانت برای سوالات مردم است. افرادی که دوست دارند به صورت ناشناس سوالات خود را بپرسند میتوانند با ما در ارتباط باشند تا ما سوالاتشان را به صورت کاملا مخفی در سایت منتشر کنیم. علاوه بر این تیم سوال دات ای ار با این اکانت به سوالات بی جواب شما پاسخ خواهند داد.

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام خدمت شما دوست عزیز
  گوگل درایو یک محل عالی برای ذخیره اطلاعات شماست و خب ممکن است شما اطلاعاتی داشته باشید که ترجیح بدید آن را داخل حساب کاربری خودتون مخفی بکنید تا معلوم نشن. مثلا عکس های خانوادگی برای این این کار واجد شرایط هستند. خب سوال اینجاست که چجوری این کار رو بکنیم؟!

  ۱- ابتدا، وارد حساب کاربری خود در گوگل درایو شوید و فایلی که قصد مخفی کردن آن در داخل این برنامه دارید را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که برای فرآیند مخفی کردن فایل در داخل گوگل درایو باید آن فایل را از ابتدا در گوگل درایو آپلود کنید و از طرف دیگر نباید فایل مشابه آن در درایو موجود باشد. بعد از لاگین کردن به اکانت خود مرحله بعد را انجام دهید.

  ۲- همان‌طور که در بالا عنوان شد باید فایل خود را داخل درایو آپلود کنید. پس آن‌را انتخاب و در گوگل درایو قرار دهید. روی فایلی که داخل درایو قرار دادید کلیک راست کنید و از بین گزینه‌های پیش رو، گزینه Manage Versions را انتخاب کنید. در این قسمت روی گزینه Uplaod the New Version کلیک کنید و هر نوع فایل یا اسناد با فرمت‌های گوناگون که به فایل مخفی آپلود شده مربوط می‌شود را آپلود کنید.

  ۳- بعد از آپلود کردن نسخه جدید فایل نام آن‌را به‌هر چیزی که درخاطرتان می‌ماند تغییر دهید. این فرآیند به‌شما این اطمینان را می‌دهد که آن فایل برای گوگل درایو به‌طور کامل تغییر کرده است. پس، با خیال راحت حتی فرمت آن فایل را هم تغییر دهید.

  ۴- گوگل درایو فایل جدید آپلود شده را به‌عنوان یک عکس یا هر فرمت دیگری که انتخاب کرده‌اید شناسایی می‌کند. برای فایل موردنظر با توجه به‌جدیدترین نسخه آپلود شده یک تامبنیل دیده می‌شود.

  ۵- مراحل فوق را برای هر فایلی که می‌خواهید در گوگل درایو مخفی کنید انجام دهید. از حالا به‌بعد نگران دیده شدن فایل‌های مهم خود توسط دیگران نباشید.

  امیدوارم مفید باشه

  مشاهده دیدگاه

ارسال یک پاسخ

انتخاب