کپشن در اینستاگرام برای چیست؟

پرسش

میشه در مورد اینکه از کپشن اینستاگرام برای چه کاری درست شده و هدف از به وجود اومدن کپشن چیه بگید؟ من یک سوشال باز هستم و دوست دارم بیشتر در مورد اینستاگرام و مخصوصا کپشنش بدونم ولی خب برای شروع از همین کپشن به نظرم خوب باشه.

بدون پاسخ معتبر 0
سوال دات آی آر 6 ماه 1 پاسخ 157 بارمشاهده شد مبتدی 2

درباره سوال دات آی آرمبتدی

این یک اکانت برای سوالات مردم است. افرادی که دوست دارند به صورت ناشناس سوالات خود را بپرسند میتوانند با ما در ارتباط باشند تا ما سوالاتشان را به صورت کاملا مخفی در سایت منتشر کنیم. علاوه بر این تیم سوال دات ای ار با این اکانت به سوالات بی جواب شما پاسخ خواهند داد.

پاسخ ( ۱ )

 1. سلام دوست عزیز

  هدف از گذاشتن کپشن در پست های اینستاگرامی بر خلاف تصور بیشتر مردم این نیست که شما در آن توضیحات ویدئو را شرح دهید؛ بلکه هدف از استفاده کپشن باید این باشد که در آن از مردم و مخاطبین خود بخواهید تا فعالیتی انجام دهند و کاری بکنند. به عنوان مثال می خواهید تا در زیر این پست ۵ نفر از دوستانشان را منشن کنند و یا از آن ها می خواهید تا دوست دیگرتان را فالو کنند و از این قبیل فعالیت ها، حتی ممکن است گاهی از فالور هایتان بخواهید تا در جایی حاضر شوند و یا در مسابقه ای شرکت کنند. (گاهی ممکن است این فعالیت ها یا به قولی اکشن ها به فضای فیزیکی بینجامد و گاهی هم در همان فضای مجازی بماند.)

  باید به این نکته دقت کرد که گاهی لازم است تا هشتک های مورد نظرمان را نیز در این قسمت یعنی کپشن قرار دهیم. همانطور که می دانید هشتک ها در تعداد بازدید های پست شما بسیار مفید هستند و تاثیر می گذارند. گاهی نیز لازم است تا در کپشن بعضی از دوستان یا مکان هایی را تگ کنیم و به قولی برای آن ها پیامی بفرستیم تا از پست شما بازدید کنند.

  این که برای هر کپشن چه مواردی باید قرار داده شوند به خود شما برمی گردد اما همانطور که در ابتدا گفته شد کپشن تنها برای دادن توضیحات نیست و باید در آن درخواستی برای اکشن وجود داشته باشد.

  امیدوارم مفید بوده باشد.

  مشاهده دیدگاه

ارسال یک پاسخ

انتخاب