خانواده و همسرداری

چند همسری ممنوع!

 

جدیدا با بحث چند همسری مواجه هستیم که واکنش‌های مختلفی رو در پی داشته و به وجود آورده…

آقایونی که از روی قدرت شوخی‌هایی می‌کنن که موجب دلسردی و بهم‌ ریختگی روان همسرشون می‌شه و خانوم‌هایی که در پی اعتراض به این موضوع، کلیشه‌های برعکس رو به راه انداختن و چند شوهری رو کاریکاتور می‌کنن..! این خانوم‌ها در واقع به دنبال این جواب هستن که اگه چند شوهری اتفاق بیوفته واکنش آقایون چه خواهد بود؟ که قطعا باعث بروز نفرت میشه… پس چطور می‌تونیم چند همسری رو تحمل کنیم اون هم تحت عنوان یک کلیشه!

مردان و زنان هیچ تفاوتی ندارن، همونطور که مرد می‌تونه تنوع طلب و شهوتران باشه قطعا زن هم می‌تونه؛ چرا که توی جامعه‌ امروز مشخصه که زنان هم روابط متعددی دارن؛ حتی با وجود تاهل! پس ممنوعیت برای هر دو طرفه، نه صرفا زن‌ها!

حتی اگر مردی اصلا قصد چند همسری نداره و فقط در موردش شوخی می‌کنه، قطعا یک تیشه دستش گرفته و با قدرت به ریشه‌ اون عشق و عاطفه می‌زنه. طلاق عاطفی و سرد یکباره اتفاق نمی‌وفته. این خود ما هستیم که کارها و رفتارهایی رو شروع می‌کنیم که باعث به وجود اومدن مشکلات می‌شه و بعدا یادمون میره که چیکار کردیم و چرا این مشکلات بوجود اومد!

شما به عنوان یک مرد قطعا نخواهید پذیرفت همسرتون بخاطره کاری که براش انجام ندادین بهتون بگه: «وقتشه که به فکر مرد بهتری برای خودم باشم!»

هر دو به اندازه‌ هم سخت و عذاب آورن! اصلا چجوری میشه محبت رو تقسیم کرد؟ مگه میشه همزمان عاشق چند نفر بود؟ نه! نمیشه…

پس اون عاملی که زن و مرد رو به سمت مردها و زن‌های دیگه می‌کشونه هوسه، در نتیجه واضحه که شوخی در این زمینه‌ها نمونه‌ تخریب عزت نفس همسر هست!

برچسب ها
ازدواج چند همسری روانشناسی زوج طلاق همسر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن